Capri Salıncak – Capri Swing Bahçe Mobilyaları

Capri Swing, Türkiye’de rattan mobilya üretimi yapan öncü markalardan biri olarak, kalite ve estetiği bir arada sunuyor. 2008 yılında kurulan bu marka, müşterilerine sadece bir mobilya parçası değil, aynı zamanda bir yaşam tarzı vaat ediyor. Capri Swing’in ürünleri, modern tasarımları ve yüksek kaliteli malzemeleri ile dikkat çekiyor.

Markanın sunduğu rattan salıncaklar, her türlü dış mekan için ideal bir seçenek oluşturuyor. Su geçirmez ve UV ışınlarına dayanıklı özellikleri sayesinde, uzun ömürlü kullanım sunan Capri Swing salıncakları, renklerini ve formunu koruyarak yıllarca kullanılabilir. Ayarlanabilir ve çıkarılabilir minder ve yastıklar ise kullanıcıların konforunu artırıyor ve kolay temizlik imkanı sağlıyor.

Capri Swing, müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunarak, her zevke ve ihtiyaca uygun çözümler üretiyor. Tekli, çiftli ve yatak gibi farklı modellerdeki salıncaklar, kullanıcıların rahatlıkla dinlenebilecekleri bir ortam yaratıyor. Ayrıca, farklı renk seçenekleri ile her dış mekan dekorasyonuna uyum sağlayabiliyor.

Fiyat anlayışı konusunda da Capri Swing, kaliteyi uygun fiyatlarla buluşturmayı başarıyor. Ürünlerin fiyatları, kullanılan malzemenin kalitesine ve tasarımın özgünlüğüne göre belirleniyor. Böylece, her bütçeye hitap eden bir marka olma özelliğini koruyor.

Capri Swing’in sunduğu bu özellikler, markayı tercih edenler için sadece bir alışveriş deneyimi değil, aynı zamanda bir yatırım haline getiriyor. Bahçe, balkon veya terasınızı Capri Swing salıncakları ile donatarak, keyifli ve konforlu bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz. Capri Swing, kalitesi ve şıklığı ile Türkiye’de ve dünya genelinde tercih edilen bir marka olmaya devam ediyor.


Capri Swing Salıncak

Capri Salıncak Modelleri

Capri swing salıncak modelleri, rattan malzemeden üretilen ve bahçe, balkon veya teras gibi açık alanlarda kullanılan salıncaklardır. Capri swing salıncak modelleri arasında şunlar bulunmaktadır:

Capri swing salıncak modelleri, farklı renk ve tasarımlarda sunulmaktadır. Salıncakların renkleri arasında açık gri, kahverengi, kırık beyaz, acı kahverengi, gözyaşı kahve, cappuccino, krem beyaz, gri, koyu gri ve siyah bulunmaktadır. Salıncakların tasarımları ise, salıncakların şekline, minder ve yastıkların kalınlığına, salıncakların kapalı veya açık olmasına göre değişmektedir.

Capri Swing mağazaları ise, Türkiye’nin birçok ilinde hizmet vermektedir. Antalya Capri Swing bölge bayisi Ayanoğlu Halıdır. Mağazamızı adreslerinden [buradan] ziyaret edebilir. Arayarak fiyat ve detaylar için bilgi alabilirsiniz. Toptan fiyat avantajları ile bütçenize destek olabilirsiniz.

Capri Swing Alaçatı

ALACATI-KAHVE

ALACATI-GRI

ALACATI-BEYAZ

ALACATI-BEYAZ

Capri Swing Alaçatı; Salıncak özellikleri:

Capri Swing Alaçatı; Profil Özellikleri :

Capri Swing Alaçatı; WinTech Özellikleri:

Capri Swing Alaçatı Plus

ALACATI PLUS BEYAZ scaled 1

Salıncak özellikleri:

Profil Özellikleri :

WinTech Özellikleri:

Capri Salıncak – Capri Swing Bodrum


BODRUM ACIK KAHVE 1


BODRUM BEYAZ


BODRUM GRI

BODRUM KAHVE scaled 1

Salıncak özellikleri:

Profil Özellikleri :

WinTech Özellikleri:

Capri Swing Bodrum, WinTech hammadde ve metal profil kullanılarak el işçiliği ile üretilen bir salıncak modelidir. Bu salıncak, hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için uygundur. Su itici özellikli kumaş minderler, ultraviyole güneş ışınlarına dayanıklı örgü sepet ve elektrostatik polyester epoxy toz fırın boya profiller ile konforlu ve şık bir tasarım sunar. Bu salıncak, 2 yıl garanti süresi ve 120 kg taşıma kapasitesi ile uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Salıncak ölçüleri 75 g/w – 140 y/h – 113 d/d, profil ölçüleri ise 124 g/w – 212 y/h – 105 d/d’dir. Salıncak örgüsü 4 renk ( Gri, Beyaz, Açık kahve, Kahve), minder 3 renk (Gri, Beyaz, Kahve), ayak-dirsek ise 2 renk ( Bakır, Gümüş ) seçeneği ile mevcuttur. Bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak ve en popüler ürün ve uygun fiyatlar ile sipariş vermek için bizi arayın. Capri Swing Bodrum, sizin için en iyi seçim!

Capri Swing Bodrum yorumları

Bu salıncak hakkında yorumlar, genellikle olumlu ve memnun olduğunu gösteriyor. Bazı yorumlarda, salıncakların rahat, şık, dayanıklı, kolay kurulabilir ve kaliteli olduğu belirtiliyor. Örneğin, bir yorumda şöyle deniyor;

KAMPANYALI FİYATLAR İÇİN ARA

Capri Swing Bodrum Double


BODRUM DOUBLE BEYAZ


BODRUM DOUBLE GRI


BODRUM DOUBLE KAHVE


BODRUM DOUBLE ACIK KAHVE scaled 1

Salıncak özellikleri:

Profil Özellikleri :

WinTech Özellikleri:

Capri Swing Capri Bed


CAPRI BED ACIK KAHVE e1632468982913


capribed edit

CAPRI BED KAHVE e1632470698411


CAPRI BED GRI

Salıncak özellikleri:

Profil Özellikleri :

WinTech Özellikleri:

Capri Swing Cunda


CUNDA ACIK KAHVE

CUNDA GRI

CUNDA KAHVE

CUNDA BEYAZ 1 scaled 1

Salıncak özellikleri:

Profil Özellikleri :

WinTech Özellikleri:

Capri Swing Datça


DATCA ACIK KAHVE

DATCA BEYAZ

DATCA KAHVE

DATCA GRI 1 scaled 1

Salıncak özellikleri:

Profil Özellikleri :

WinTech Özellikleri:

Capri Swing Gümbet


GUMBET ACIK KAHVE

GUMBET GRI

GUMBET KAHVE

GUMBET BEYAZ 1 scaled 1

Salıncak özellikleri:

Profil Özellikleri :

WinTech Özellikleri:

Capri Swing Milas


MILAS ACIK KAHVE

MILAS BEYAZ

MILAS KAHVE

MILAS GRI 1 scaled 1

Salıncak özellikleri:

Profil Özellikleri :

WinTech Özellikleri:

Capri Swing Oylat


OYLAT ACIK KAHVE

OYLAT BEYAZ

OYLAT GRI

OYLAT KAHVE scaled 1

Salıncak özellikleri:

Profil Özellikleri :

WinTech Özellikleri:ALACATI PLUS ACIK KAHVE