HAKKIMIZDA

AYANOĞLU HALI

1976 Yılında Isparta da kurulan Ayanoğlu Halıcılık, el dokuması, parça halı ve duvardan duvara halı satışı ile yerli ve yabancı markaların tasarım konseptine göre özel olarak üreterek hizmet vermektedir. Yurt geneline yayılmış bayiler kanalı ile hem proje hemde son kullanıcıya ulaşabilen Ayanoğlu Halıcılık en kısa sürede, en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyor.

VİZYONUMUZ

Kurulduğu yıldan bu yana kalite standartlarından ödün vermeden ilerleyen yapısını bozmadan insan kaynağını en iyi şekilde değerlendirerek ürün kalitesiyle birleştirme sürecinde farkındalık yaratmak.

MİSYONUMUZ

Sunduğumuz hizmetler sayesinde memnuniyet seviyesini en üst noktalara taşımak ve her zaman tercih, tavsiye edilebilir bir şirket olmak konusunda sağlam adımlarla ilerleyebilmek. Hizmetimizin her aşamasından tüm çalışanlarımızın iştiraki ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak doğru ürün doğru uygulama yöntemleri ile en son teknolojileri kullanarak sürekli gelişme bilinci ile kalite yönetim sistemine uyarak müşteri ile beraber her şeyin müşteri için olduğu ilkesi doğrultusunda üstün ideal hizmeti sunmak.

HİZMETLERİMİZ

Dünya standartlarında ileri teknoloji ürünü olan Contrac halıları gururla Rixos Belek Premium ve Rixos Tekirovada Premium, Rubi Platinum, Karmir Resort Hotel, Melissa Garden, Aska Hotels, Heaven Beach Hotel Lonicera, Mary Palace, Diamond Elit, Side Sungate, Alanya Bera, gibi oteller kendi konseplerini yansıtan özel desenler uygulanarak imal edilmiştir. Ayrıca sembol inşaat logo inşaat ve tarz yapı iş birliği ile yurt dışına özellikle Rusya ve Kazakistan da değişik projeleri birlikte yürütmektedir.  Ayanoğlu halıcılığın proje halıları Avrupa Birliğinin en yüksek yanmazlık standardı olan Bfl/S1 normuna uygun olarak üretilmektedir. Anti alerjik anti bakteriyel Güvenlik ve kalite faktörünün yanı sıra 240gr/m2 ağırlığındaki softtex taban ve 320 gr./m2 megatex de konfor faktörü en yüksek seviyede tutulmuştur. Contrac halılarında kullanılan iplik dünyadaki tüm tanınmış halı markalarının üretimlerinde yoğun olarak kullandıkları polyamid ipliktir yanısıra dupond 66(Amerikan elyafı), 80×20’ler, %100 yün aksmestir ve Auto Tufted dokuma viscon (lobi ve odalar için) bu ürün çağdaş teknoloji ürünü olup, Heavy Contract  özelliklerini taşımaktadır.

Neden Heavy Contrac  ;  Dayanıklı basınç altında esner, aşınmaya karşı dayanıklı güzel görünümü korur. Çevre dostu ısı yalıtımı ile enerji tasarrufu sağlar ormanlarımızı ve doğayı korur. Yaratıcı sınırsız renk ve desen kişisel tercihlere uygun her tür dekora uygun istediğiniz atmosferi yaratır. Bakımı kolay basitçe vakumlanır kir leke koruma teknolojileriyle geliştirilmiştir. Havadaki tozu azaltır kaymayı ve kazaları önler omurga ve eklem dostu stresi azaltır. Gürültüyü azaltır, ses yalıtımı sağlar gürültüyü emer sessiz bir ortam sağlar.